Lorem ipsum dolor sit amet gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

Follow me on instagram

+01145928421
mymail@gmail.com

Tencosmetics

Deneme Acıklama aaaaaaaa a a aa a aaaaaaa aaaaaaaaaa

Perfect Lashes

The Elated Slider comes with video and image support, as well as full screen and parallax functionality. Display your content.

Icurl Perm Lifting

Elated Themes provide a large collection of elements and shortcodes. Create any layout combination you can imagine and.

Silver Line

The Elated Slider comes with video and image support, as well as full screen and parallax functionality that comes in style.

Semilac

The Visual Composer drag-and-drop page builder is packed with all Elated Themes. Setting up your website has never been.

Magic colors

The Elated Slider comes with video and image support, as well as full screen and parallax functionality display your main.

İpek Kirpik

Göz makyajımızda çok dikkat ettiğimiz bölge yüzde kirpiklerdir. Doğuştan yapılan yanlış makyaj uygulamalarından bir çok kişi, kirpiklerin yapısından mutsuzuz. Bazen seyrek, arzu ettikleri uzunlukta olmadığı veya şeklini beğenmedi kirpiklere sahip kadınların sayısı oldukca fazladır. Hayallerindeki kirpikler için dışarıdan yapılabilen uygulamalar günümüzde mevcut. Son zamanların tercih edilen uygulamalarından bir tanesi ipek kirpik uygulamasıdır. İpek kirpik hakkında çokça merak edilen konuları biraz açıklayıcı bazı cevaplar vererek bilgilendirelim.

İpek Kirpik  Nedir?

İpek kirpik, kısa kalmış yada seyrek, kirpiklerin istenilen uzunlukta görünmesi, daha dolgun ve bakımlı gösteren bir kirpik yapısına ipek kirpik tanelerinin tek tek doğal kirpiklerinizin üzerine yapıştırılma uygulaması işlemidir.

Düzenli bakımları yapılarak aylarca kullanılabilen protez kirpiklere makyaj uygulanabilir, rahatlıkla temizlenebilir ve kendi doğal kirpikleriniz gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Protez Kirpik (İpek kirpik) uygulamasında yapılan ön hazırlıklar nelerdir?

Öncelikle uygulama işlemlerine gelmeden önce göz makyaj varsa temizlenmelidir, temizlemeye vaktiniz yoksa profesyonel bir uygulama merkezinde işlemden önce mutlaka temizlenir.

Protez Kirpik (İpek kirpik) uygulaması ne kadar zaman alıyor?

Profesyonel merkezlerde İpek kirpik uygulaması kirpiklerin yapısına göre yaklaşık 1-1,5 saat süren bir işlem ile uygulanmaktadır.

İpek kirpiklerin kalıcılık süresi nedir?

Normal kirpiklerde 3 ayda bir dökülerek kendini yeniler, dolayısıyla ipek kirpiklerde doğal kirpiklerimizle beraber ortalama 3 ay sonunda dökülürler.

Protez Kirpik (İpek kirpik) uygulamasından sonra nelere dikkat etmeliyiz?

İşlemden sonra tavsiye edilen 24 saat, kirpiklerin su ile teması ve temizlenmesi, gözlerin ovuşturulması ve yüzüstü uyunması, kirpiklerin dökülmemesi ve kalıcılığın uzun süre devam etmesi için önerilmez. Tavsiye edilen İpek kirpiklerin yaklaşık 3-4 haftada bir uygulamanın yapıldığı merkezde bir bakımının yapılmasıdır. Rimel kullanılabilir ama kirpikler doğal bir görünüme sahip olduğu için kullanılmaması da mümkündür.

Protez Kirpik (İpek Kirpik) uygulaması yaptırmadan önce bilinmesi gereken önemli hususlar.

İpek kirpik uygulaması çok ciddi profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Videolarımızı izleyebilrisiniz eğitimlerimiz mevcuttur. İşlem sırasında kullanılacak yapıştırıcı ve ipek kirpikler, öncelikle doğal ve sağlık sertifikalı ürünler olmalıdır. Aksi halde kullanılacak kalitesiz ürün ve bileşenler kaşların dökülmesine ve gözlerde enfeksiyon ve başka sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bir diğer önemli unsur uzmanın deneyimi ve referans sahibi olmasında fayda var. Yanlış uygulamaların başlıcaları kirpiklerin ters yönde takılması, kirpik başına yanlışlıkla fazla kirpik eklenip topakımsı bir görüntü oluşması, uygun olmayan renkte ve boyutta kirpikler gibi bir çok uygulama eksiği sayılabilir.

.

.

www.ipekkirpik.com.tr

 

.

.

İpek Kirpikler

Profesyonel uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Yada uzmanınıza sorunuz. Uygulamalarımız ve eğitim videolarımız yakında sitemizde yayınlanacak.

Powerful Elated Settings

Take control over your website. All elements can be easily styled and modified in Elated settings easily and intuitively.

Drag-and-Drop Builder

Add sections with the stunning parallax effect to your pages. Make browsing your website an exciting experience.

Welcome to Elated

The Visual Composer drag-and-drop page builder is packed with all Elated Themes to set up your stunning website.

s

Simple Demo Import

The Visual Composer drag-and-drop page builder is packed with all Elated Themes. Setting up your website and creating pages full of stunning content has never been easier. Elated Themes provide a large collection of elements and shortcodes.

Rickie Basso

Photographer

Choose Your Portfolio

The Elated Slider comes with video and image support, as well as full screen and parallax functionality. Display your essential content in style. Add sections with the stunning parallax effect to your pages and make browsing exciting.

Calvin Stuckey

Manager

Drag-and-Drop Builder

Customization is intuitive and easy. Create the website you’ve always wanted. The Visual Composer drag-and-drop page builder is packed with all Elated Themes. Setting up your website and creating pages full of stunning content.

Bernard Kellar

Designer